درباره ی شرکت صدرا

درباره: شرکت فنی و مهندسی صدرا از سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت کرده و به ثبت رسیده و در زمینه دربهای اتومات شیشه ایی،نماهای شیشه ایی (فریم لس،کرتین وال،نماهای اسپایدر)،شیشه های سکوریت در ابعاد های ویژه ،کرکره های برقی،کرکره سکشنال،کرکره های صنعتی،سایه بان برقی فعالیت میکند

 درب های اتومات شیشه ایی انواع مختلف دارند که با هم میتوانیم به آنها بپردازیم:
. درب اتوماتیک شیشه ای از شیشه سکوریت ساخته شده و یکی از بهترین گزینه ها برای ساختمان های اداری، تجاری و تفریحی میباشد.
مزایا و کاربرد درب اتوماتیک
درب اتوماتیک با توجه به ویژگی های بی نظیری که دارد دارای مزایای فراوانی می باشد. در این بخش تعدادی از این مزایا و کاربرد های درب اتوماتیک را بررسی می نماییم.
راحتی در استفاده از ویژگی هایی است که به وضوح در درب اتوماتیک قابل مشاهده می باشد. درب بدون استفاده از هیچ نیروی کمکی عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد.
تنوع بالا از دیگر ویژگی های درب اتوماتیک است. درب های اتوماتیک در طرح ها و رنگ های مختلفی وجود دارند که به برخی از آن ها در ادامه اشاره نمودیم.
مزایای دیگری اعم از امنیت، سرعت بالای انجام عملیات باز و بسته شدن درب و ... را می توان برای درب اتوماتیک نام برد.
همین مزایا و ویژگی های فوق العاده درب اتوماتیک باعث شده است تا کاربردهای فراوانی داشته باشد. در بالا به برخی از محیط هایی که این نوع درب در آن ها استفاده می شود اشاره نمودیم. به طور مثال بیمارستان ها یکی از مواردی هستند که درب های اتوماتیک در آن ها کاربردهای فراوانی دارند. درب اتوماتیک بیمارستانی نوعی از درب های سفارشی اتوماتیک هستند که باید دارای ویژگی های خاصی باشند. مثلا درب اتوماتیک بیمارستانی باید طوری طراحی شده باشد که از خروج برخی اشعه های خطرناک در بعضی از محیط های بیمارستانی جلوگیری به عمل آورد.
درب اتوماتیک بیمارستانی علاوه بر این که راحتی را برای پرسنل بیمارستان و همچنین برای بیماران به ارمغان می آورد، مزایای دیگری همچون بهداشت، امنیت بالا و ... را دارا می باشد و علاوه بر این در بسیاری از موارد عبور و مرور را برای معلولان آسان می کند.
 
درباره ماتیم ما

مثل همیشه، همکاران با شما رشد خواهند کرد!

Image

فاطمه محمود

مشاور مالی

Image

احمد مجدی

مشاور سرمایه

Image

جیمز پاتریک

مشاور مالی

Image

علی محمود

مشاور مالی

Image

فاطمه محمود

مشاور مالی

Image

احمد مجدی

مشاور سرمایه

Image

جیمز پاتریک

مشاور مالی

Image

علی محمود

مشاور مالی

Image

علی محمود

مشاور مالی

خبرنامه برای دریافت