درب های اتوماتیک شیشه ای
درب های اتوماتیک شیشه ای
. درب اتوماتیک شیشه ای از شیشه سکوریت ساخته شده و یکی از بهترین گزینه ها برای ساختمان های اداری، تجاری و تفریحی میباشد.

 . درب اتوماتیک شیشه ای از شیشه سکوریت ساخته شده و یکی از بهترین گزینه ها برای ساختمان های اداری، تجاری و تفریحی میباشد.
مزایا و کاربرد درب اتوماتیک
درب اتوماتیک با توجه به ویژگی های بی نظیری که دارد دارای مزایای فراوانی می باشد. در این بخش تعدادی از این مزایا و کاربرد های درب اتوماتیک را بررسی می نماییم.
راحتی در استفاده از ویژگی هایی است که به وضوح در درب اتوماتیک قابل مشاهده می باشد. درب بدون استفاده از هیچ نیروی کمکی عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد.
تنوع بالا از دیگر ویژگی های درب اتوماتیک است. درب های اتوماتیک در طرح ها و رنگ های مختلفی وجود دارند که به برخی از آن ها در ادامه اشاره نمودیم.
مزایای دیگری اعم از امنیت، سرعت بالای انجام عملیات باز و بسته شدن درب و ... را می توان برای درب اتوماتیک نام برد.
همین مزایا و ویژگی های فوق العاده درب اتوماتیک باعث شده است تا کاربردهای فراوانی داشته باشد. در بالا به برخی از محیط هایی که این نوع درب در آن ها استفاده می شود اشاره نمودیم. به طور مثال بیمارستان ها یکی از مواردی هستند که درب های اتوماتیک در آن ها کاربردهای فراوانی دارند. درب اتوماتیک بیمارستانی نوعی از درب های سفارشی اتوماتیک هستند که باید دارای ویژگی های خاصی باشند. مثلا درب اتوماتیک بیمارستانی باید طوری طراحی شده باشد که از خروج برخی اشعه های خطرناک در بعضی از محیط های بیمارستانی جلوگیری به عمل آورد.
درب اتوماتیک بیمارستانی علاوه بر این که راحتی را برای پرسنل بیمارستان و همچنین برای بیماران به ارمغان می آورد، مزایای دیگری همچون بهداشت، امنیت بالا و ... را دارا می باشد و علاوه بر این در بسیاری از موارد عبور و مرور را برای معلولان آسان می کند.

درب های اتوماتیک شیشه ای ، درب شیشه ای، درب های اتوماتیک، کرکره شیشه ای، کرکره برقی

خبرنامه برای دریافت